Ідентифікатори DOI для наукових журналів


OPEN SCIENCE IN UKRAINE ПРОПОНУЄ ВПРОВАДИТИ СИСТЕМУ ЦИФРОВИХ ІДЕНТИФІКАТІВ DOI ДЛЯ ВАШИХ НАУКОВИХ ЖУРНАЛІВ ТА МОНОГРАФІЙ.

doi-services

  • Цифрові ідентифікатори об’єктів doi — один з найбільш значущих і затребуваних цифрових інструментів будь-якого сучасного наукового журналу.
  • В Україні, згідно до відповідного наказу МОН, ідентифікатори необхідні для входження наукового журналу до переліку фахових видань (категорія «А» та категорія «Б»).
  • Наявність цифрових ідентифікаторів надає перевагу науковому журналу, що претендує на включення до баз Scopus та Web of Science.

Ми можемо реалізувати DOI для Ваших журналів під ключ!

1. Отримати унікальний видавничий префікс

contractПочинаючи з 2018 року наш проект Open Science in Ukraine офіційно входить до переліку організацій-спонсорів міжнародної агенції PILA Crossref. Це дає нам можливість отримувати унікальні doi-префікси для українських видавців. Саме з префіксу (10.XXXXX) починається doi для Ваших наукових журналів.

Спочатку ми детально консультуємо замовників щодо всіх організаційних, технічних та фінансових питань впровадження doi. Після узгодження всіх питань Ви маєте всього лише заповнити коротку заявку, яка зафіксує статус Вашої організації як депозитора метаданих Crossref.

Зазвичай заявки обробляються протягом 2-10 днів. В разі необхідності ми ведемо кореспонденцію з Crossref, уточнюємо запити замовників, вирішуємо всі організаційні питання.

За нашим посередництвом членські внески за префікс складають 150$ / 1 рік
За прямим договором Ваша організація має сплачувати членський внесок Crossref 275$ / 1 рік

Членський внесок є фіксованим, його розміри не залежать від кількості журналів видавця, а також кількості статей, сплачується в національній валюті – гривня!


2. Формування суфіксу DOI

123-blocksПісля отримання видавничого префіксу (перша частина doi) ми допоможемо Вам сформувати адекватну та зрозумілу робочу схему розподілу суфіксів DOI (суфікс — друга частина doi). Відповідно до такої схеми Ви легко зможете проставити унікальні ідентифікатори для всіх статей у друкованій та електронній версії наукового журналу, наперед організувати роботу з макетування журналу, дотримуючись базового правила, коли всі doi мають бути унікальними та не мають повторюватись.


3. Обробка метаданих та активація doi

settingsПісля отримання префіксу та затвердження схеми суфіксів нам треба визначитись із способом, за допомогою якого будуть передаватись метадані наукових статей та активовуватись ідентифікатори. Головною технічною вимогою тут є наявність веб-сайту наукового журналу, де кожна наукова стаття має окрему сторінку (URL-адресу).

Якщо Ви вже маєте сайт на платформі Open Journal Systems, то активація doi відбувається в автоматичному або напівавтоматичному режимі за допомогою вбудованих інструментів передачі метаданих наукових статей. Вам лише треба додати статті в систему та відправити метадані в базу Crossref. За наявності OJS ми налаштовуємо систему doi. Це входить у вартість сплати щорічного членського внеску.

Якщо вебсайт Вашого наукового журналу побудований не на платформі OJS, то після розміщення наукових статей на такому сайті Вам необхідно додатково заповнювати спеціальні депозиторські форми для метаданих:

Для заповнення таких форм та управління журналами ми надаємо ключі від Crossref та необхідні інструкції.

Вартість 1 doi — 2$ незалежно від способу обробки даних. 

Всі розрахунки здійснюються у національній валюті – гривня!


Замовити doi для наукових журналів, а також обговорити всі деталі можна за тел. 0667791427; 0679656514
або відправити запит на email:  mail@openscience.in.ua

ЗАВЖДИ РАДІ СПІВПРАЦІ!
З ПОВАГОЮ. УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ OPEN SCIENCE IN UKRAINE.